Najlepsze pomysły na półki

Półki, jeśli są dobrze zaaranżowane i pomyślane, to jednocześnie są i funkcjonalne i stają się ciekawą ozdobą. Półki dzięki pomysłowości dzisiejszych projektantów mebli oraz dodatków do mieszkań staja się bardzo ciekawym elementem wystroju, który można w zasadzie dowolnie komponować ze sobą. Przestają być modne tradycyjne półki, których zadaniem było jedynie podtrzymanie czegoś i udawanie, że nie istnieją. Dzisiejsze półki maja niezwykle designerskie kształty, a także nie boją się zdecydowanych, mocnych kolorów, które jeszcze jakiś czas temu byłyby w tej kwestii nie do przyjęcia.

Półki wcale nie muszą być nudne

O tym fakcie najprościej jest się przekonać, zaglądając na kilka stron internetowych z wyposażeniem wnętrz lub idąc do pobliskiego sklepu z tego typu wyposażeniem. Dzięki nim pokoje takie jak na przykład pokój dziecka można zaaranżować z wykorzystaniem swoich mocy twórczych oraz wyobraźni w pełni. Półki mogą być okręgiem, esami-floresami, mogą być ułożone na kształt jakiegoś napisu, być wykonane z plastiku, ze szkła, z drewna, z tworzywa – propozycji w sklepach nie brakuje.

Miejsce na półkę

Także miejsce, w jakim przykręcane są dzisiaj półki zdecydowanie zmienił swoje umiejscowienie – kiedyś znaliśmy jedynie tradycyjne, proste półki znajdujące się nad głową czy nad biurkiem. Dzisiaj cała wolna ściana, jeśli się taka znajduje w pokoju, jest zagospodarowywana przez właśnie tego typu półki, które jednocześnie są funkcjonalne oraz pełnią rolę niebanalnej ozdoby ściennej.

2 myśli na temat “Najlepsze pomysły na półki

  1. Zawsze chciałem mieć coś tak nietypowego w swoim pokoju, szkoda, że kiedyś nie było takich możliwości jak dzisiaj.

Dodaj komentarz